🏛 Музей АТО


📍 проспект Дмитра Яворницького, 16


Музей "Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО"/Музей АТО

Створення першого в Україні музею АТО ініціювали учасники АТО та волонтери на початку 2016 р., їх радо підтримало керівництво Дніпропетровської обласної держаної адміністрації і її керівник Валентин Резніченко. Завдяки їх опіці створення експозиції йшло небаченими темпами.

26 травня 2016 року була урочисто відкрита вулична експозиція просто неба - "Шляхами Донбасу". Загальною площею 1000 кв. м., де виставлено понад 400 експонатів.

23 січня 2017 р. музей був остаточно завершений відкриттям внутрішньою експозицію, де на площі понад 500 кв.м. вже виставлені тисячі предметів.

Ви побачите унікальний музейний комплекс, що загалом складається з 4-х зон окремого-емоційного сприйняття :

Вулична експозиція, що присвячена дорогам війни якими пройшли наші земляки ; Основна виставкова зала де зібрані оповіді як про військових так і про волонтерів, переселенців, журналістів, капеланів і медиків; Зала Світлої Пам'яті Героїв Дніпропетровщини, що поклали свої життя за наш мир; Перша в Українських музеях залу панорамного відео, що передає ефект присутності.

Створення музею це непросто будівничі роботи. Це кропітка дослідницька робота. Саме для цього рік працювала велика робоча група, в яку увійшли : учасники АТО, волонтери, музейники, художники, дизайнери та безліч спеціалістів технічних галузей. Тема війни ще болить у наших грудях тому музей вийшов нестандартний та унікальний. Він несе емоції нашої країни та суспільства. Він підкреслює наше відродження у цих подіях. Саме тому експозиція Першого в Україні Музею АТО наповнена художнім символізмом і наче переносить людину у вир цих подій!

Тому щиро чекаємо на Вас. Слава Україні !

Більше інформації можна знайти на офіційній фейсбук сторінці музею.


повернутись до See&Do

Більше місць за категорією: Музеї